Всі статті
PR Manager

Integrity Vision увійшла в ТОП-10 системних інтеграторів України

Компанія Integrity Vision увійшла в ТОП-10 українських системних інтеграторів за підсумками 2021 року. Щорічне дослідження проводить професійний журнал про український та світовий ринки ІКТ Мережі та Бізнес.

За даними дослідження, війна відчутно вплинула на ринок системних інтеграторів. Нові умови скоротили його обсяг, але не знищили повністю. Попит з боку клієнтів залишається досить високим. Згідно з опитуваннями, серед основних замовників, які зберегли активність навіть під час війни – великі промислові корпорації, фармацевтичні компанії, мережі роздрібної торгівлі, фінансові установи (переважно банки), підприємства АПК, розробники ПЗ, оператори зв’язку та державний сектор. Разом з тим зменшилися обсяги замовлень.

В рамках оцінювання експерти аналізували діяльність 30 українських компаній. Integrity Vision посіла 7 місце і таким чином опинилася в десятці найкращих системних інтеграторів України.

Всього за попередній рік наша компанія змогла досягти чимало цілей. Ми підвищили рівень партнерства з Camunda до Gold Status, отримали авторизацію та зміцнили експертизу з продукту OpenShift, створили та реалізували власну програму стажування для Java‐розробників. Також наші спеціалісти отримали понад 60 сертифікатів з підвищення кваліфікації.

Інна Соловйова, CEO & Founder компанії Integrity Vision: “Три роки тому ми ухвалили стратегічне рішення трансформуватись у сервісну компанію. Відтоді ми безупинно розвиваємо професійні знання та кваліфікацію команди у ключових напрямках. Таким чином значна частина наших проєктів будується навколо сервісів, які ми надаємо замовникам. Вважаємо, що саме сервісний напрямок за нинішніх умов дасть можливість заробляти як сервісним компаніям, так і інтеграторам”.

shareПосилання скопійоване
Integrity Vision_logo

Напишіть нам, щоб розпочати вашу подорож до інноваційних ІТ-рішень.

Зв'яжіться з нами

Готові говорити?

Зв'яжіться з нами, щоб розпочати Ваш шлях до трансформації

  Ваше ім'я*

  Номер телефону

  E-mail*
  Що б ви хотіли обговорити?

  info@integrity.com.ua

  +380445971070
  ТОВ "ІНТЕГРІТІ ВІЗІОН"
  Україна, 04114, м. Київ,
  вул. Автозаводська, 54/19,
  корп. 2А,
  Код ЄДРПОУ 37096369