Про нас

Впровадження комплексних рішень під ключ з урахуванням особливостей ніші замовника. Оптимізація бізнес-процесів. Проведення аутсорсингу ІТ-інфраструктури.

Integrity Vision є українською сервісною ІТ-компанією, яка займається автоматизацією бізнесу завдяки впровадженню комплексних рішень під ключ. Завдяки цьому підвищується ефективність функціонування організацій. Відбувається оптимізація бізнес-процесів, які допомагають полегшити та пришвидшити роботу компаній в цілому.

Чому саме ми?

Integrity Vision вже понад 13 років допомагає підприємствам провести ​​автоматизацію бізнес-процесів та підвищити ефективність своєї діяльності завдяки ІТ-технологіям. В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані фахівці, котрі постійно підвищують рівень своїх знань. 

Integrity Vision це віддана команда фахівців , які вірять в успіх своїх продуктів і рішень. Ми будуємо свою діяльність на основі наших корпоративних цінностей, де основними аспектами є стабільність, особистісний розвиток, професійний ріст та забезпечення безпеки співробітників.

Наша місія:
Підвищення ефективності та сприяння зростанню наших клієнтів лежить в основі всього, що ми робимо.

Які послуги ми пропонуємо?

Кожна компанія або організація є єдиним цілим, тому всі процеси в ній повинні бути автоматизованими та синхронізованими. Компанія Integrity Vision піклується про те, щоб кожен клієнт міг знайти потрібні ІТ-рішення для свого бізнесу. Тому ми пропонуємо такий ряд послуг:

 • Впровадження та кастомізація комплексних рішень під ключ. Для кожного бізнесу ми пропонуємо кастомізоване рішення, яке допоможе спростити робочі процеси та підвищити ефективність саме вашої компанії. Наявність такого програмного забезпечення розширює межі та спрощує ведення бізнесу. 
 • Аутсорсинг ІТ-інфраструктури. Для того, щоб бути впевненими в тому, що в найвідповідальніший час ви не втрати потрібну інформацію та дані компанії, потрібно піклуватися про захист та надійне зберігання даних. Integrity проводить резервне копіювання та надає цілодобову технічну підтримку для своєчасного усунення несправностей.
 • Системи протидії шахрайству. Завдяки такому ПЗ фахівці моніторять та виявляють всі підозрілі шахрайські схеми. Таким чином відбувається запобігання небезпечних дій шахраїв.

Сертифікація

У 2023 році компанія Integrity Vision успішно пройшла процес сертифікації та отримала престижний сертифікат ISO 9001. Це визнання є підтвердженням нашого зобов'язання до високих стандартів якості, ефективності та постійного вдосконалення.

Готові говорити?

Зв'яжіться з нами, щоб розпочати Ваш шлях до трансформації

  Ваше ім'я*

  Номер телефону

  E-mail*
  Що б ви хотіли обговорити?

  info@integrity.com.ua

  ТОВ "ІНТЕГРІТІ ВІЗІОН"
  Україна, 04114, м. Київ,
  вул. Автозаводська, 54/19,
  корп. 2А,
  Код ЄДРПОУ 37096369