Сервіси та системи фінансової безпеки

Проведення аналізу для впровадження потрібних систем фінансової безпеки. Вдосконалення методів та впровадження нових інструментів протидії шахрайству в компаніях та організаціях.

Працювати безпечно та без фінансових ризиків допоможе набір організаційних і технічних інструментів фінансової безпеки. Integrity Vision допомагає компаніям захистити своїх клієнтів від шахрайських схем. Це можливо завдяки розробці спеціальних методологій, спрямованих на захист фінансів та репутації компанії.

З чого складається фінансова безпека?

Забезпечити фінансову безпеку в компанії можна завдяки впровадженню ІТ-інструментів. Integrity Vision пропонує своїм клієнтам ряд таких послуг:

 • Розробка моделей протидії шахрайським схемам на різному рівні. За допомогою розроблених нами моделей компанії завчасно виявляють загрози і забезпечують адаптивну безпеку від нових шахрайських схем.
 • Проєктування та вдосконалення системи протидії шахрайству. Окрім забезпечення значного рівня безпеки, ці практики сприяють успіху міжнародних компаній у зменшенні фінансових витрат, оптимізації бізнес-операцій і здобутті конкурентної переваги в глобальному бізнес-ландшафті.
 • Своєчасне виявлення активних дій з боку шахраїв, що дозволяє перешкоджати їм та зберігати фінансову безпеку компанії. 
 • Інтеграція систем протидії шахрайству в бізнес-процеси.
 • Впровадження AML-систем. Імплементовані системи дозволяють компаніям дотриматися регуляційних вимог, знизити ризики, покращити репутацію та оптимізувати операції. Це зрештою призводить до відповідальної фінансової практики.
 • Розробка KYC-стратегії. Це допомагає підприємствам підвищити безпеку, забезпечити комплаєнс, підвищити довіру клієнтів, покращити управління ризиками, а також отримати конкурентну перевагу на ринку.

Послуги фінансової безпеки від Integrity Vision

Замовити послуги фінансової безпеки можна в Integrity Vision. Фахівці проведуть моніторинг з фінансової безпеки для того, щоб виявити де саме та при яких операціях недостатньо захищені дані та фінанси. Завдяки аналітиці спеціалісти можуть запровадити спеціальні моделі протидії шахрайства та захистити діяльність компанії.

Готові говорити?

Зв'яжіться з нами, щоб розпочати Ваш шлях до трансформації

  Ваше ім'я*

  Номер телефону

  E-mail*
  Що б ви хотіли обговорити?

  info@integrity.com.ua

  +380445971070
  ТОВ "ІНТЕГРІТІ ВІЗІОН"
  Україна, 04114, м. Київ,
  вул. Автозаводська, 54/19,
  корп. 2А,
  Код ЄДРПОУ 37096369