Особливості кар'єрного розвитку в Integrity Vision

Переваги роботи в компанії Integrity Vision. Професійний розвиток, гнучкий графік, можливість працювати віддалено або в режимі парт-тайм.

Кар'єра в компанії Integrity Vision

Успішний розвиток компанії залежить від того наскільки команда є згуртованою. Саме тому Integrity Vision складається лише з фахівців, які є професіоналами своєї справи та розділяють спільні цілі та цінності. Діяльність нашої компанії спрямована на надання ефективних ІТ-послуг, котрі створюються фахівцями, які вдосконалюють свої знання та розвиваються. 

У воєнний час ми підтримуємо ЗСУ, які роблять все для збереження цілісності України та зберігаємо всі робочі місця за кожним фахівцем. Також ми допомагаємо родичам наших співробітників, які знаходяться у лавах ЗСУ.  Ми збираємо як кошти, так і необхідні речі на передову. 

Переваги кар'єри в Integrity Vision

Компанія  Integrity Vision вже 13 років займається наданням послуг з автоматизації бізнесу та фінансової безпеки. За цей час всі співробітники, які потрапили до нашої команди не тільки вдосконалили свої навички та отримали нові знання, але й знайшли однодумців, отримали стабільне робоче місце. До переваг роботи в Integrity Vision можна віднести:

 • Можливість працювати за гнучким графіком. Ми розуміємо особливості часу, в який ми живемо, тому надаємо співробітникам можливість самостійно обирати час для ефективної роботи у компанії. Тому ми пропонуємо гнучкий старт робочого дня, що дозволяє нашим працівникам розпочинати свою робочу діяльність в зручний для них час. Це допомагає підтримувати продуктивність та забезпечує комфортні умови для всіх членів нашої команди.
 • Відкрите та лояльне керівництво. Ми відкриті до діалогу, тому завжди приймаємо на розгляд нові ідеї від робітників або пропозиції.
 • Піклуємося про індивідуальний розвиток фахівців. Саме тому для кожного співробітника ми маємо індивідуальні плани для підвищення як hard, так і soft skills наших співробітників.
 • В Integrity Vision можна займатися бізнес-англійською у групах. Компанія оплачує частково зайняття іноземною мовою. 
 • Корпоративне навчання. Наші співробітники проходять курси та семінари для вдосконалення своїх знань. Саме тому фахівці завжди в курсі нововведень в ІТ-сфері.
 • Ми пропонуємо можливість працювати як дистанційно, так і в офісі у Києві. В нашій компанії є все необхідне для роботи.

Особливості роботи в Integrity Vision 

Побудувати карʼєру в Integrity Vision можуть як чоловіки, так і жінки з маленькими дітьми. Наша компанія підтримує жінок, котрі повертаються до роботи після декрету та надає можливість працювати у форматі парт-тайм. Завдяки цій системі жінки, які мають маленьких дітей мають можливість обирати зручний для себе графік роботи, котрий дозволяє поєднувати догляд за дитиною та роботу в компанії. 

Якщо ви бажаєте працювати та вдосконалювати ІТ-послуги та ІТ-продукти, тоді ми чекаємо вас в Integrity Vision з можливістю працювати як віддалено з будь-якого куточка світу, так і в офісі в Києві.

Вакансія: Digital-маркетолог
Вакансія: Менеджер з продажу IT-продуктів (Sales)

Готові говорити?

Зв'яжіться з нами, щоб розпочати Ваш шлях до трансформації

  Ваше ім'я*

  Номер телефону

  E-mail*
  Що б ви хотіли обговорити?

  info@integrity.com.ua

  +380445971070
  ТОВ "ІНТЕГРІТІ ВІЗІОН"
  Україна, 04114, м. Київ,
  вул. Автозаводська, 54/19,
  корп. 2А,
  Код ЄДРПОУ 37096369