Партнери

В Integrity Vision ми пишаємося нашими партнерськими відносинами. Наша глобальна мережа надійних партнерів допомагає нам надавати клієнтам найсучасніші рішення та послуги.

  

Camunda дозволяє організаціям організовувати процеси між людьми, системами та пристроями, щоб постійно долати складність та підвищувати ефективність. З Camunda бізнес-користувачі та розробники співпрацюють, використовуючи BPMN для моделювання наскрізних процесів та запуску складної автоматизації зі швидкістю, масштабуванням та стійкістю, необхідними для збереження конкурентоспроможності.

 • Партнерський статус — Platinum Partner Certified of Camunda.

 

Hitachi Vantara — є провідним виробником систем зберігання даних у світі, відомий своєю якістю та інноваціями в цій галузі. Надійний партнер, який розширює потенціал компаній, поєднуючи операційні та інформаційні можливості.

 • Партнерський статус — Premier.

 

Lenovo — глобальна технологічна компанія з виробництва та продажу комп‘ютерних та програмних рішень для особистого користування та бізнесів будь-якого типу. Світовий лідер з постачання персональних ПК за обсягом продажів

 • Партнерський статус — Gold.

 

Cisco — світовий лідер у виробництві мережевого обладнання. Вони допомагають компаніям будь-яких розмірів трансформувати способи зв'язку, спілкування та співпраці. Cisco зберігає лідерство в таких сегментах: маршрутизація, комутація, уніфіковані комунікації, бездротовий зв'язок і безпека.

 • Партнерський статус — Select.

 

Commvault — провідний постачальник платформних програмних рішень для управління інформацією та захисту корпоративних даних, які допомагають компаніям по всьому світу перетворити свої дані на стратегічний актив та забезпечити надійну роботу бізнесу.

 • Партнерський статус — Authorized.

 

Готові говорити?

Зв'яжіться з нами, щоб розпочати Ваш шлях до трансформації

  Ваше ім'я*

  Номер телефону

  E-mail*
  Що б ви хотіли обговорити?

  info@integrity.com.ua

  +380445971070
  ТОВ "ІНТЕГРІТІ ВІЗІОН"
  Україна, 04114, м. Київ,
  вул. Автозаводська, 54/19,
  корп. 2А,
  Код ЄДРПОУ 37096369