Наші послуги

Integrity займається впровадженням комплексних рішень під ключ, надає послуги з ІТ-аутсорсингу та забезпечує стабільну фінансову безпеку бізнесу.

Сьогодні успішне управління компанією залежить від того, наскільки злагоджено налаштовані усі корпоративні бізнес-процеси. Якщо діяльність компанії максимально автоматизована, тоді всі робочі процеси будуть працювати як єдиний організм. Наша компанія Integrity Vision вже понад 13 років займається удосконаленням бізнесу завдяки впровадженням сучасних ІТ-технологій. Наші клієнти завдяки автоматизації бізнес-процесів стають більш конкурентоздатними на ринку в тій чи іншій сфері.

Що саме ми пропонуємо?

Наша компанія займається наданням послуг з розвитку та вдосконалення бізнесу завдяки використанню ІТ-технологій. Для своїх клієнтів ми пропонуємо кілька напрямків, котрі допоможуть систематизувати та захистити інформацію, фінанси тощо.

Розробка та впровадження комплексних рішень під ключ
IT-аутсорсинг
Консалтинг з фінансової безпеки
Розвиток і підтримка IT-інфраструктури
Центр компетенцій

Впровадження та кастомізація комплексних рішень під ключ

Впровадження комплексних рішень під ключ потрібні для того, щоб систематизувати управління корпоративним контентом. Послуги з впровадження комплексних рішень під ключ дозволяють налагодити управління документами компанії. Забезпечити їх безпечне зберігання, обробку та доставлення в межах організації. Наявність власного ПЗ спрощує та автоматизує такі процеси, неможливо буде загубити або не знайти потрібну інформацію, дозволяє проводити ефективне управління бізнес-процесами.

IT аутсорсинг

Компанія Integrity Vision  надає своїм клієнтам послуги з IT аутсорсингу, які допомагають проводити: 

 • Впровадження комплексних рішень під ключ.
 • Монтаж обладнання.
 • Технічну підтримку обладнання.
 • Контроль та забезпечення інформаційної безпеки.
 • Резервне копіювання всіх необхідних даних.

Таким чином відбувається комплексна робота, котра забезпечує безперебійне функціонування ПЗ та обладнання. 

Розвиток і підтримка IT-інфраструктури

Наявність інфраструктури інформаційних технологій дозволяє контролювати та управляти робочими процесами. Ми проводимо аудит ІТ інфраструктури для вдосконалення роботи компанії. Надаємо технічне обслуговування 24/7, що дозволяє відразу виявити несправності та вирішити їх за короткий проміжок часу.

Управління бізнес-процесами

Завдяки управлінню бізнес-процесами можна прискорити роботу співробітників використовуючи автоматизацію. Для кожного клієнта проводиться індивідуальна розробка та управління бізнес-процесами, котрі дозволяють компанії стати більш ефективною. 

Тренінги по фінансовій безпеці

Наші фахівці не тільки займаються розробкою стратегій для виявлення шахрайства для забезпечення фінансової безпеки бізнесу, але й надають консультації з фінансової безпеки у вигляді тренінгів та семінарів. Таким чином співробітники компанії, обмінюються досвідом та отримають потрібну інформацію для управління ризиками, яку потім можуть використовувати у своїй роботі. 

Компанія Integrity Vision піклується про кожного клієнта, тому перед початком співпраці добре аналізує діяльність компанії та підбирає оптимальні ІТ-рішення для ефективної та безпечної роботи. 

Готові говорити?

Зв'яжіться з нами, щоб розпочати Ваш шлях до трансформації

  Ваше ім'я*

  Номер телефону

  E-mail*
  Що б ви хотіли обговорити?

  info@integrity.com.ua

  ТОВ "ІНТЕГРІТІ ВІЗІОН"
  Україна, 04114, м. Київ,
  вул. Автозаводська, 54/19,
  корп. 2А,
  Код ЄДРПОУ 37096369