Розробка та впровадження комплексних рішень під ключ

Команда Integrity Vision проводить цілий комплекс робіт, котрий направлений на створення з нуля чи адаптацію та кастомізацію продуктів та рішень під конкретні потреби та цілі замовника. Це дозволяє не тільки створити якісний ІТ-продукт, але й надалі надавати послуги з підтримки, супроводження та технічного обслуговування.

Для розробки та впровадження комплексних рішень команда Integrity Vision виконує широкий спектр дій. Це дозволяє нам створювати високоякісний ІТ-продукт і надавати послуги підтримки та обслуговування в майбутньому.

Ключові етапи реалізації рішень під ключ

Перш за все, фахівці Integrity Vision спілкуються із клієнтом, щоб визначити вимоги до майбутнього рішення. Далі проходимо наступні стадії процесу:

 • Генерація концепцій та ідей. Ми починаємо зі створення концепції, яка відповідає реальним потребам клієнта. Потім ми оцінюємо потенційну концепцію за важливими критеріями: можливість втілення та життєздатність. Ми маємо на меті розробити комплексне рішення, яке згодом буде передано команді дизайнерів.
 • Збір вимог. Наша команда збирає вимоги та побажання користувачів та інших стейкхолдерів замовника. Ми використовуємо ці дані для планування функціональності та можливостей майбутніх рішень. Збір вимог включає: дослідження поточного функціонала користувачів, аналіз альтернативних шляхів процесу, пріоритетизацію вимог, визначення результатів та цілей. Це допомагає нам виявити, що означає "успіх" для конкретного проєкту.
 • Проєктування. На цьому етапі наші експерти беруть концепцію, вимоги та ідеї для візуалізації потенційного рішення. Потім ми тестуємо різні варіанти, отримуємо відгуки та знаходимо дизайн, який краще відповідає потребам Замовника. Цей процес може включати архітектурний дизайн, розробку інтерфейсу, створення прототипів і т. д. Це дозволяє нам збирати відгуки від зацікавлених сторін під час їх взаємодії з запропонованим рішенням ще до початку реалізації.
 • Розробка рішення. Створення рішення, дизайну, розробка інтеграцій та забезпечення готовності Інкременту до використання. Наша команда використовує різні фреймворки, технології та інструменти, щоб впроваджене рішення працювало в межах внутрішніх процесів клієнта в його чинній інфраструктурі.
 • Тестування та забезпечення якості. За допомогою ретельного тестування забезпечуємо стабільність, відсутність критичних та мажорних помилок та максимальну зручність рішення. Ми також співпрацюємо з клієнтом для збору будь-яких проблем або необхідних доопрацювань, які вони можуть виявити. Ця стадія охоплює модульне, інтеграційне, системне та приймальне тестування.
 • Встановлення фінального релізу на продуктив. Рішення готове для використання та доступне цільовій аудиторії в остаточному вигляді. Починаємо процес промислової експлуатації.
 • Постійне вдосконалення. Завдяки постійним змінам впроваджене рішення також повинно еволюціонувати, щоб задовольняти потреби користувачів, які постійно змінюються. Тому ми пропонуємо постійне обслуговування та підтримку впровадженого рішення, щоб забезпечити безперервну та безпечну роботу процесів, які відповідають вимогам ринку.

Завдяки такій послідовності створюється високоякісне рішення під ключ. Така система дозволяє команді працювати злагоджено та ефективно, швидко реагуючи на потреби та нові побажання Замовника.

Рішення для прискореної доставки та обслуговування

Ми розробили особливий сервіс, пристосований до потреб наших клієнтів. Вам більше не потрібно турбуватися про апаратне забезпечення, мережеву інфраструктуру або проблеми надійності. Просто визначте бажаний рівень обслуговування (SLA), і ми візьмемо на себе решту, забезпечуючи доступність послуг.

У сфері IT часто кажуть, що власне кодування — це лише половина роботи. Інша половина — охоплює закупівлю обладнання, створення надійної мережі баз даних, утримання необхідного персоналу та багато іншого. Це забирає час і гроші, а також створює потенційні ризики. За вашим бажанням, ми готові подбати про розгортання інфраструктури для вас, використовуючи можливості Amazon Cloud та Kubernetes, дотримуючись найкращих галузевих практик.

Перш ніж розпочати комплексне впровадження рішення, команда Integrity Vision проводить бізнес-аналіз діяльності клієнта. Це дозволяє нам допомогти розв'язувати проблеми та покращити робочий процес організації.

Як проводиться бізнес-аналіз:

Спочатку ми ідентифікуємо, аналізуємо та описуємо чинні бізнес-процеси (БП). Після цього ми створюємо комплексний каталог загальних БП. Як тільки ми розуміємо наявні БП Замовника, ми визначаємо пріоритети та БП першого етапу (з яких саме варто розпочати автоматизацію), проводячи ретельний аналіз моделі AS-IS для документування їх поточного стану.

За допомогою моделі AS-IS ми оптимізуємо БП першого етапу для підвищення ефективності, одночасно створюючи модель TO-BE для майбутніх поліпшень у процесах. Ми також розробляємо план впровадження змін в БП першого етапу, аналізуємо пов'язані процедури та визначаємо вимоги до системи. Ми оцінюємо ресурси, визначаємо дорожню карту впровадження та виявляємо ризики зі стратегіями ефективних відповідей на цьому важливому етапі проєкту.

Готові говорити?

Зв'яжіться з нами, щоб розпочати Ваш шлях до трансформації

  Ваше ім'я*

  Номер телефону

  E-mail*
  Що б ви хотіли обговорити?

  info@integrity.com.ua

  ТОВ "ІНТЕГРІТІ ВІЗІОН"
  Україна, 04114, м. Київ,
  вул. Автозаводська, 54/19,
  корп. 2А,
  Код ЄДРПОУ 37096369