Наші рішення

Компанія Integrity Vision завдяки впровадженням ІТ-технологій проводить автоматизацію бізнес-процесів та налаштування програмних продуктів для ефективної роботи організацій.

Компанія Integrity Vision займається впровадженням та кастомізацією комплексних рішень під ключ, яке допомагає підвищити ефективність бізнесу. Наші фахівці впроваджують тільки сучасні ІТ-технології, котрі поліпшують управління, облік та контроль бізнес-процесів. 

Що ми пропонуємо?

 • Наша експертиза у впровадженні BPM-систем становить понад 10 років.
 • Всі наші проджект-менеджери сертифіковані за найвищими стандартами — PMP, PSM, PSK, SPS, PSPO.
 • Велика експертиза в ключових галузях: банківські та фінансові установи, ритейл, телекомунікації, логістика, енергетична промисловість, фармацевтика, державний сектор.
 • Індивідуальний підхід до впровадження, без прив'язки до певного вендора.
 • Гнучкий підхід до управління проєктами: Waterfall та Agile (Scrum, Kanban).
 • Широкий стек технологій, здатність адаптуватися до ІТ-ландшафту клієнта.

Наш досвід охоплює 10+ років в ІТ-сфері та банківській сфері, 10+ років в проєктах автоматизації та управління бізнес-процесами. А також 20+ років в адмініструванні middleware та DevOps.

Які рішення вдосконалення бізнесу пропонує Integrity Vision?

Сьогодні робота багатьох компаній може потрапити у нештатну ситуацію, коли виходить з ладу обладнання, або не працює через те, що потрібно програмне забезпечення. Integrity Vision пропонує своїм клієнтам послуги з захисту ІТ-інфраструктури. Щоб уникнути загрози втрати даних та необхідної інформації, фахівці розробляють та надають чіткі алгоритми для роботи ІТ-інфраструктури в надзвичайних ситуаціях. Спеціалісти проводять резервне копіювання даних та працюють з базами даних.

Впровадження та кастомізація комплексних рішень під ключ для компаній

Впровадження комплексних рішень під ключ є основою в покращенні ефективної роботи організації або компанії. Кожен клієнт може замовити впровадження комплексних рішень під ключ саме для корпоративного керування власною компанією або налаштування програмних продуктів вже встановленого ПЗ. Фахівці проводять аналіз, завдяки якому визначають, що саме варто цифрувати та оптимізувати у роботі компанії.

Автоматизація бізнес-процесів

Автоматизація бізнес-процесів допомагає бізнесу правильно скоординувати свої цілі та визначити час на їх реалізацію. Якщо у компанії не вистачає ІТ-технологій, котрі прискорюють зростання бізнесу, тоді виконання завдань робітниками буде неефективним. Завдяки автоматизації бізнес-процесів, компанія може пришвидшити та вдосконалити свою роботу, досягти нового рівня, котрий без впровадження автоматизації неможливий.

Які рішення пропонує компанія Integrity для вирішення фінансової безпеки?

Фінансова безпека є головною складовою в ефективній роботі будь-якої компанії. Спеціалісти компанії  Integrity Vision пропонують кожному клієнту індивідуальну розробку стратегій захисту від шахрайських схем.  Розробка спеціальних моделей протидії шахрайству відбувається після аналізу та збору інформації для того, щоб розробити стратегії фінансової безпеки для тієї чи іншої сфери. 

Компанія Integrity Vision допомагає впровадити нові технології та проводить цифрову трансформацію бізнесу, що допомагає компаніям безпечно працювати та швидко виходити на новий рівень розвитку.

Готові говорити?

Зв'яжіться з нами, щоб розпочати Ваш шлях до трансформації

  Ваше ім'я*

  Номер телефону

  E-mail*
  Що б ви хотіли обговорити?

  info@integrity.com.ua

  ТОВ "ІНТЕГРІТІ ВІЗІОН"
  Україна, 04114, м. Київ,
  вул. Автозаводська, 54/19,
  корп. 2А,
  Код ЄДРПОУ 37096369