Розвиток і підтримка IT-інфраструктури

Аудит ІТ-інфраструктури. Вивчення вимог та потреб клієнтів. Проєктування, впровадження, модернізація та системне обслуговування. Проведення моніторингу та виявлення несправностей. Технічна підтримка 24/7. Вдосконалення та розвиток ІТ-технологій.

У будь-якій компанії для постійної безперебійної роботи є встановлена ІТ-інфраструктура, котра забезпечує своєчасне виконання завдань. Ефективність роботи буде залежати від того, наскільки вона сучасна та оптимізована. Якщо обладнання є старим та не має потрібного оновлення, то, найімовірніше, робочий процес буде повільним, що впливатиме на якість надання послуг. Компанія Integrity Vision займається аудитом ІТ-інфраструктури, допомагає її модернізувати та зробити більш ефективною. 

Основні етапи розвитку та підтримки ІТ-інфраструктури від Integrity Vision

 • Integrity Vision проводить аудит ІТ-інфраструктури, включно з оцінкою стану обладнання, захистом програмного забезпечення та впровадженням віртуалізації для оптимізації роботи компаній. Наші фахівці використовують індивідуальний підхід до кожного клієнта та забезпечують безпеку й ефективність ІТ-інфраструктури.
 • У рамках проєктної роботи фахівці компанії Integrity перш за все збирають всю необхідну інформацію про вимоги та потреби замовника. Після цього відбувається повноцінний аудит ІТ-інфраструктури, який допомагає знайти потрібні рішення, що допоможуть вдосконалити та оптимізувати роботу саме вашої компанії.
 • Після впровадження змін та оптимізації ІТ-інфраструктури, ми підтримуємо власних клієнтів, допомагаємо опанувати зміни в роботі чинного або нового апаратного забезпечення. Крім аудиту ІТ-інфраструктури, клієнти можуть замовити консалтинг та проєктування. Такі послуги допоможуть визначити, наскільки наявна інфраструктура відповідає потребам компанії, та вплинути на ефективність бізнес-процесів. 

Понад 13 років Integrity Vision займається розвитком та підтримкою IT-інфраструктури. За цей час наша команда змогла збільшити ефективність бізнесу більш ніж у 200 корпоративних клієнтів.

Готові говорити?

Зв'яжіться з нами, щоб розпочати Ваш шлях до трансформації

  Ваше ім'я*

  Номер телефону

  E-mail*
  Що б ви хотіли обговорити?

  info@integrity.com.ua

  ТОВ "ІНТЕГРІТІ ВІЗІОН"
  Україна, 04114, м. Київ,
  вул. Автозаводська, 54/19,
  корп. 2А,
  Код ЄДРПОУ 37096369