IT-інфраструктура

Якісне та повноцінне обслуговування ІТ-інфраструктури. Розробка індивідуальних ІТ-стратегій для вдосконалення та ефективності бізнес-процесів. Рішення для покращення роботи IT-інфраструктури.

Для того, щоб ІТ-інфраструктура працювала безперебійно, потрібно забезпечити її повноцінне та якісне обслуговування. Це допоможе покращити її ефективність та прискорити виконання бізнес-процесів. Українська сервісна ІТ-компанія Integrity Vision пропонує своїм клієнтам сучасні рішення із вдосконалення роботи ІТ-інфраструктури. 

Що входить в обслуговування ІТ-інфраструктури?

Фахівці Integrity надають різноманітні послуги з обслуговування IT-інфраструктури з таких напрямків:

 • Інфраструктура обробки даних (обчислювальна інфраструктура).
 • Серверні рішення на архітектурах x86 (Intel/AMD) та RISC, які підходять під будь-які навантаження.
 • Системи зберігання даних блочного, файлового та об'єктного рівня.
 • Програмно-конфігуровані системи зберігання даних.
 • Побудова мереж зберігання даних (SAN).
 • Віртуальна інфраструктура та гіперконвергентні рішення: віртуалізація обчислювальних ресурсів, віртуалізація робочих місць (VDI) тощо.
 • Інфраструктура резервного зберігання та відновлення даних (впровадження спеціалізованих систем для зберігання резервних копій та побудови архівів).
 • Сервісна підтримка обладнання.

Варто зазначити, що компанія  Integrity Vision є офіційним сервісним партнером компанії Hitachi Vantara. Наші технічні інженери мають відповідну сертифікацію, яка підтверджує можливість надавати якісну технічну підтримку окремих та комплексних компонентів інфраструктури. 

Крім обслуговування ІТ-інфраструктури, наші клієнти можуть отримати послуги з розробки індивідуальних ІТ-стратегій для вдосконалення та ефективності бізнес-процесів власної компанії. Проведення аудиту та надання консультації допомагає отримати покращену роботу ІТ-інфраструктури тієї чи іншої компанії. 

У своїх проєктах компанія Integrity Vision застосовує останні технологічні інновації, які допомагають надавати клієнтам тільки якісні послуги. У команді працює 70 професіоналів, котрі за 13+ років змогли втілити в життя понад 450 успішних проєктів.

Готові говорити?

Зв'яжіться з нами, щоб розпочати Ваш шлях до трансформації

  Ваше ім'я*

  Номер телефону

  E-mail*
  Що б ви хотіли обговорити?

  info@integrity.com.ua

  ТОВ "ІНТЕГРІТІ ВІЗІОН"
  Україна, 04114, м. Київ,
  вул. Автозаводська, 54/19,
  корп. 2А,
  Код ЄДРПОУ 37096369