Всі статті
PR Manager

Integrity Vision на CamundaCon 2024 у Берліні

15-16 травня 2024 року в Берліні відбулась дводенна конференція з оркестрування процесів, організована для клієнтів та партнерів Camunda.

Основна увага цьогорічної конференції була зосереджена на тому, як автоматизація та оркестрування процесів можуть бути успішно масштабовані для забезпечення відчутної цінності в будь-яких організаціях.

Різноманітність тем, включаючи історії застосування та успіху з різних галузей, інтерактивні сесії та інформативні презентації — кожен відвідувач знайшов найбільш актуальний для себе формат. 

Integrity Vision вчергове представила Україну на цьому заході.

На основній сцені конференції Людмила Підгорна, керівник відділу розробки програмного забезпечення, спільно з Анною Івановою, представницею UKRSIBBANK BNP Paribas Group, описали проблеми, які може вирішити цифрова трансформація, включаючи тривалий час виходу на ринок, застарілі системи, відсутність стандартизації та велику кількість ручної роботи та помилок.

Фото: camunda.com

На реальному прикладі Людмила та Анна описали гостям виклики, з якими стикнувся UKRSIBBANK, не маючи автоматизованих процесів, та яким чином вони були вирішені компанією Integrity Vision за допомогою Camunda, в тому числі шляхом перепроєктування та автоматизації робочих процесів. 

Планування, ретельна розробка і впровадження платформи Camunda в UKRSIBBANK зайняли понад рік, але результат перевершив усі очікування: 

 • автоматизовано 20% продажів; 
 • час на отримання фінансових надходжень скоротився до 12 днів з 28; 
 • задоволеність клієнтів підвищилась на 20%;
 • кредитний портфель для МСП збільшився в 11 разів;
 • запущено 3 нові продукти.

Об’єднавши  понад 750 учасників в офлайн та більш ніж 2300 в онлайн форматі, CamundaCon 2024 у Берліні стала наймасштабнішою подією станом на сьогодні.

Дякуємо Camunda за чудовий захід для обміну досвідом з партнерами, встановлення нових бізнес-контактів та планування спільних проєктів!

shareПосилання скопійоване
Integrity Vision_logo

Напишіть нам, щоб розпочати вашу подорож до інноваційних ІТ-рішень.

Зв'яжіться з нами

Готові говорити?

Зв'яжіться з нами, щоб розпочати Ваш шлях до трансформації

  Ваше ім'я*

  Номер телефону

  E-mail*
  Що б ви хотіли обговорити?

  info@integrity.com.ua

  ТОВ "ІНТЕГРІТІ ВІЗІОН"
  Україна, 04114, м. Київ,
  вул. Автозаводська, 54/19,
  корп. 2А,
  Код ЄДРПОУ 37096369