Всі статті
PR Manager

Ефективність, оптимізація та безпека — Integrity Vision на Stockholm Tech Show 2024

22-23 травня у столиці Швеції відбулась найбільша технологічна конференція з цифрової трансформації Північного регіону Stockholm Tech Show 2024 і ми, Integrity Vision, взяли в ній участь у межах Колективного стенда України, організованого Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес та Open Trade Gate Sweden у співпраці з Асоціацією «IT Ukraine».

Stockholm Tech Show, як найважливіша технологічна подія на скандинавському ринку, збирає покупців високотехнологічних рішень, інвесторів, розробників, ІТ-лідерів і технологічних новаторів. Цей захід вражає своїми масштабами:

 • Понад 6000 відвідувачів
 • Понад 250 експонентів
 • Понад 1000 делегатів конференції
 • Понад 100 заходів та більше ніж 150 спікерів

Технологічна конференція завершилася з великим успіхом, зібравши в одному місці найбільші технологічні компанії та стартапи з усього світу. Подія вразила розмаїттям інновацій та технологій, представлених у різних сферах: від штучного інтелекту до зеленої енергетики.

Основними темами цього року стали розвиток інтернету речей (IoT), штучний інтелект, кібербезпека та зелені технології. Учасники показали новітні досягнення в галузі автономних транспортних засобів, медичних технологій, віртуальної реальності, блокчейн-розвитку та оптимізації бізнес-процесів.

Виставка також виділилася акцентом на сталість та етичне використання технологій, відображаючи зростання свідомості щодо важливості соціальної відповідальності у сфері технологій.

Присутність Integrity Vision на Стокгольмській технічній виставці підкреслює наше прагнення розвивати значущу співпрацю та сприяти позитивним змінам у технологічній спільноті. Від захоплюючих семінарів до інтерактивних демонстрацій — ми захопили аудиторію своїм перспективним підходом і трансформаційними технологіями.

Окрім демонстрації своєї експертності, представники компанії налагоджували контакти з лідерами галузі та інноваторами. Започатковуючи нові партнерства та сприяючи синергії, Integrity Vision прагне прискорити свій вихід на міжнародні ринки та зміцнити свою позицію як провідного гравця міжнародного ІТ-ринку з чітким баченням майбутнього та прагненням розширити межі можливого.

Щира подяка за організацію Колективного стенда України  Офісу з розвитку підприємництва та експорту, національному проєкту Дія.Бізнес та Open Trade Gate Sweden у співпраці з Асоціацією «IT Ukraine».

shareПосилання скопійоване
Integrity Vision_logo

Напишіть нам, щоб розпочати вашу подорож до інноваційних ІТ-рішень.

Зв'яжіться з нами

Готові говорити?

Зв'яжіться з нами, щоб розпочати Ваш шлях до трансформації

  Ваше ім'я*

  Номер телефону

  E-mail*
  Що б ви хотіли обговорити?

  info@integrity.com.ua

  ТОВ "ІНТЕГРІТІ ВІЗІОН"
  Україна, 04114, м. Київ,
  вул. Автозаводська, 54/19,
  корп. 2А,
  Код ЄДРПОУ 37096369