Всі статті
PR Manager

Integrity Vision стала Lenovo Infrastructure Platinum Partner

Компанія Integrity Vision підвищила свій партнерський статус до рівня Lenovo Infrastructure Solutions Partner Platinum. Платиновий рівень підтверджує нашу компетенцію та професіоналізм. Ми виконали всі обов’язкові вимоги щодо кваліфікації наших технічних фахівців та спеціалістів з продажів, склали іспити та отримали сертифікати:

 1. Lenovo Data Center Sales Certification Exam
 2. Lenovo Data Center Technical Sales Certification Exam
 3. Lenovo Data Center Technical Sales Certification Exam
 4. Lenovo Certified Storage Professional

Саме завдяки наявності цих сертифікатів та обсягу наших продажів обладнання Lenovo ми змогли підвищити свій статус до Platinum партнера.

Андрій Рощенко, керівник технічного департаменту: “Platinum Partner є найвищою акредитацією доступною для торгових партнерів Lenovo. Відповідність цьому рівню підтверджує професіоналізм та компетенцію наших співробітників. Наші фахівці з рішень для центрів обробки даних пройшли підготовку та сертифікацію Lenovo, а це означає, що тепер у нас є одні з найкращих у галузі технічних фахівців, які готові розробити рішення для розвитку вашого бізнесу. На додаток до тренінгів компанія Integrity Vision отримала визнання за досягнення найвищих показників доходу Lenovo у сфері центрів обробки даних. Це підтверджує той факт, що у нас працюють одні з найдосвідченіших спеціалістів з продажу Lenovo у галузі, які мають найширші знання портфоліо, ресурсів та програм Lenovo.”

Михайло Михайлов, менеджер з продажів: “Наші фахівці вже тривалий час успішно реалізують проєкти з побудови інфраструктури в різних бізнес-напрямках. Отримання статусу Lenovo Infrastructure Solutions Partner Platinum стало можливим зокрема завдяки успішній та якісній реалізації складних проєктів для наших замовників. Підвищення партнерського статусу відкриває для нашої компанії нові перспективи у роботі з корпоративними клієнтами та розширює спектр товарів і послуг, який ми можемо запропонувати. Для нас важливо вдосконалювати свій сервіс і надавати якісні послуги за найвищими стандартами.”

shareПосилання скопійоване
Integrity Vision_logo

Напишіть нам, щоб розпочати вашу подорож до інноваційних ІТ-рішень.

Зв'яжіться з нами

Готові говорити?

Зв'яжіться з нами, щоб розпочати Ваш шлях до трансформації

  Ваше ім'я*

  Номер телефону

  E-mail*
  Що б ви хотіли обговорити?

  info@integrity.com.ua

  +380445971070
  ТОВ "ІНТЕГРІТІ ВІЗІОН"
  Україна, 04114, м. Київ,
  вул. Автозаводська, 54/19,
  корп. 2А,
  Код ЄДРПОУ 37096369