Всі статті
PR Manager

Компанія Integrity Vision представила Україну на міжнародній конференції CamundaCon 2022 у Берліні

5-6 жовтня 2022 року відбулась CamundaCon 2022 – конференція з оркестрації процесів. Ми більш ніж 5 років співпрацює з вендором, і цього року мали змогу виступити офіційним спонсором події. Integrity Vision продовжує традицію відвідування ключового заходу від партнера, не пропускаючи жодної конференції. І ось тепер, вперше за 2 роки, зустріч нарешті пройшла в офлайн форматі. Наша команда відвідала Берлін і представила компанію з виставковим стендом, а також мала онлайн-стенд для спілкування з віртуальними відвідувачами з усього світу.

На заході зібралося понад 400 спеціалістів і користувачів платформи з Європи, США, Бразилії, Африки. Справжня синергія досвіду та знань міжнародних експертів. Ми були раді нагоді поспілкуватись наживо, послухати, як партнери використовують платформу Camunda, та знайти нових бізнес-партнерів на європейському ринку для сумісних проєктів.

CamundaCon 2022 проходила протягом 2 днів та мала чотири потоки: Трансформація бізнесу, Camunda в дії, Оркестрація майбутнього та Camunda Insights. Отже, всі потреби учасників були покриті корисною інформацією. Серед спікерів були представники таких компанії: Decathlon, Walmart, NatWest Group, EY, NBC, First American, Bank of New York Mellon, Hamilton та інші. Важливо те, що для кейсів використання платформи приділили окремий потік, де можна було почути найрізноманітніші історії впровадження та результати проєктів.

Окремої уваги вартує доповідь Майкла Голдверга – Керуючого директора The Bank of New York Mellon. Майкл працює з невеликою групою продуктових інженерів над розробкою комплексних послуг з бізнес-оркестрування для бухгалтерського обліку Глобального фонду в Банку. Спікер поділився кейсом, як вони моделюють складні бізнес-процеси з тисячами варіацій, використовуючи єдину базову модель, а також про те, як утримувати BPMN-двигуни на піку продуктивності, зберігаючи при цьому 100 мільйонів завдань в базі даних історії.

До речі, у безкоштовному доступі для перегляду є записи всіх спікерів. А технічні новини вартують окремого матеріалу, який підготуємо згодом.

Тримати курс на Amazon

За традицією конференцію відкривав співзасновник та генеральний директор Camunda Джейкоб Фройнд та зазначив, що у наш час кожна компанія, в певному сенсі, хотіла б бути як Amazon своєї галузі, перетворившись “з маленького кота на рикучого тигра”. Всі компанії тримають курс на зріст та масштабування бізнесу. І, за словами Якоба, головне для будь-якого масштабування – це процеси й автоматизація! Саме грамотно побудовані процеси та інтелектуальна автоматизація відрізняє Amazon від інших компаній галузі інтернет-сервісів.

Автоматизація є ключем до трансформації, – стверджує CEO Camunda, Джейкоб Фройнд. Нам потрібно використовувати автоматизацію, щоб трансформуватися і зростати. Але як це насправді відбувається? Ми часто фокусуємося на “швидких перемогах”, зосереджуючи увагу здебільшого на локальній автоматизації, на допоміжних та адміністративних процесах, таких як HR, фінанси. Не менш важливі, авжеж, але й не головні. Це не процеси виробництва, виготовлення або продажу продуктів чи послуг. Такий локальний підхід до автоматизації, дає доволі швидкі перемоги, але насправді не дозволяє по-справжньому трансформувати організації. І складнощі, з якими ми стикаємось, дуже пов’язані з таким способом автоматизації. Бо часто, навіть маючи набір окремих автоматизованих процесів, ми бачимо, що вони насправді не інтегровані один з одним, тому не дають досвіду справжньої наскрізної автоматизації в компанії. А значить не дають необхідної прозорості та гнучкості в управлінні. Що робити в таких випадках?

Джейкоб наголошує на тому, що завжди важливо орієнтуватися на лідерів галузі, які завжди трішки попереду всієї планети, та використовувати їх рольові моделі. Такі компанії існують і доводять своїм прикладом, що грамотна автоматизація рівня Amazon цілком можлива, тож ми маємо вивчати їх досвід, знаходячи ключові патерни, які дозволяють їм зростати. І один з ключових успішних патернів, який наразі може виділити Camunda, це саме оркестрація процесів.

Оркестрація процесів – головний патерн успіху

Багато компаній прагнуть досягти справжньої наскрізної автоматизації, коли процеси протікають безперебійно, незалежно від людей, систем і пристроїв. У випадку стартапу, який будується з нуля, досягти такого рівня автоматизації процесів легше, ніж у випадку, коли ви працюєте зі старими системами.

Однак для більшості компаній робота із застарілими системами – це реальність. Опитування, проведене Tata Consultancy Services та AWS, показало, що 70% світових компаній називають модернізацію застарілих систем головним стратегічним бізнес-пріоритетом.  Але, відновлення та заміна цих систем є важким і дорогим процесом. Окрім застарілих систем, кількість та різноманітність кінцевих точок процесу, складність процесу та робота в розрізнених системах – все це може призвести до проблем зі збоями або неефективною автоматизацією. Ось тут і з'являється оркестрація процесів.

Оркестрація процесів координує різні кінцеві точки бізнес-процесу, а іноді навіть пов'язує кілька процесів разом. Вона допомагає працювати з людьми, системами та пристроями, які у вас вже є, досягаючи при цьому найбільш амбітних цілей щодо наскрізної автоматизації процесів.

Технологія оркестрування процесів має найбільший сенс, коли ваші бізнес-процеси охоплюють різноманітний набір кінцевих точок процесу та описуються складнішою логікою, ніж проста послідовність кроків. При цьому складні процеси не вимагають складної технології. Універсальний оркестратор процесів, такий як Camunda, може бути одночасно потужним і зручним. Впровадження оркестрування процесів може допомогти вашій команді отримати максимальну віддачу від автоматизації та досягти найкращого рівня ефективності в вашій галузі.

Розширення бізнес-горизонтів

Для Integrity Vision присутність на конференції в якості спонсора та розвиток партнерства у Європі – це нові бізнес-можливості. Наша IT-компанія заклала фундамент для сумісної реалізації цікавих проєктів у майбутньому, обмінявшись експертизою в галузі автоматизаціїї бізнес-процесів з іншими компаніями. Конференція CamundaCon 2022 стала часом нових знайомств та обміну досвідом на міжнародному рівні. У складний період воєнного стану для бізнесу в України як ніколи важливо знаходити нові шляхи для зросту, розвиватися та розширювати партнерську мережу заради нашої перемоги.

«Для нас велика честь представляти Україну на міжнародному майданчику, серед спеціалістів автоматизації бізнес-процесів з усього світу. Ми набули багато нових знайомств, обговорили актуальні питання, повʼязані з впровадженням платформи та мали нагоду зустрітися наживо з усією командою Сamunda. Встигли обговорити багато важливих питань з приводу розвитку нашого бізнесу у Європі та в інших континентах. Дякуємо нашим партнерам за організацію плідної конференці»

– коментує Інна Соловйова, СЕО та фаундер IT-компанії Integrity Vision.

shareПосилання скопійоване
Integrity Vision_logo

Напишіть нам, щоб розпочати вашу подорож до інноваційних ІТ-рішень.

Зв'яжіться з нами

Готові говорити?

Зв'яжіться з нами, щоб розпочати Ваш шлях до трансформації

  Ваше ім'я*

  Номер телефону

  E-mail*
  Що б ви хотіли обговорити?

  info@integrity.com.ua

  +380445971070
  ТОВ "ІНТЕГРІТІ ВІЗІОН"
  Україна, 04114, м. Київ,
  вул. Автозаводська, 54/19,
  корп. 2А,
  Код ЄДРПОУ 37096369