Всі статті
PR Manager

Integrity Vision представила можливості українського ІТ на Роуд-шоу у Лондоні

З 30 листопада по 2 грудня 2022 року Integrity Vison мала змогу взяти участь у декількох масштабних технологічних конференціях FinTech Connect та TechEx Global у Лондоні. Участь українських компаній на заходах була організована у форматі роуд-шоу завдяки ІТ Ukraine Association разом з Офісом з розвитку підприємництва та експорту, нацпроєктом Дія.Бізнес, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії задля виходу українського технологічного бізнесу на нові міжнародні ринки.

На найбільшій в Європі фінтех конференції FinTech Connect та на іншій світовій виставці TechEx компанію Integrity Vision представила CEO & Founder Інна Соловйова. Разом з іншими українськими компаніями ми презентували можливості та сервіси українського ІТ на спільному національному стенді. Провели індивідуальні B2B зустрічі з потенційними клієнтами, познайомилися з цікавими партнерами та отримали багато цінної галузевої інформації. Міністерство економіки України підтримало українське Роуд-шоу на TechEx Global, де були продемонстровані передові технологічні інновації. На головній сцені IOT EXPO виступив заступник міністра Олександр Грибан з доповіддю про інвестиційні можливості України та економічну відбудову.

«Участь українського ІТ-бізнесу в таких заходах технологічної індустрії, як TechEx Global і Fintech Connect, дозволяє компаніям безпосередньо зустрічатися з потенційними клієнтами та інформувати їх про безперервність бізнесу українських компаній, всупереч викликам війни. Тому в USAID CEP ми докладаємо всіх зусиль для підтримки місій українського ІТ-бізнесу, які представляють себе там, та демонструють на власному прикладі, що український ІТ-сектор стійкий і безперебійно працює під час війни»,

– говорить Валерій Добровольський, Керівник команди з розвитку ІТ, інженерних та креативних індустрій, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Fintech Connect – найбільша локальна конференція, яка вже дев'ятий рік поспіль проводиться в Лондоні. Понад 3000 відвідувачів, згідно з статистикою 2021 року, 35% нараховують Fintech компанії, 25% - фінансові інституції, 11% - корпоранти, 5% - сервіс провайдери.

У цьому році було більше, ніж 150 спікерів, у тому числі представники Bank of America, SWIFT, Deutsche Bank, Vodafone, Booking.com, DNB Bank group, Spotify тощо. На заході керівник відділу стратегічного партнерства DNB Bank Петтер Лі-Йоганнессен та заступник головного технічного директора Atom Bank Пол Троттер виступали з темою: “ФінТех і традиційні банки: конкуренти чи партнери?”. Спікери Fintech Connect охоплювали такі теми: вплив метавсесвіту та web3, проблеми та успіхи штучного інтелекту, відкритий банкінг, CBDCs, DeFi, вбудовані фінанси, Fraud, AML та цифрову трансформацію тощо. Це була справжня ФінТех-революція, бо в одному місці зустрілись всі, хто рухає вперед світову індустрію фінансових технологій.

TechEx Global – це провідна у світі виставка та конференція корпоративних технологій. Вона складається з шести потоків, які проводяться разом, і охоплюють IoT (спільне розміщення 5G), штучний інтелект та великі дані, кібербезпеку та хмару, блокчейн, периферійні обчислення та тиждень цифрової трансформації.

Виступали спікери з таких компаній: NHS England, Mastercard, Lloyds Banking Group, British Computer Society, Zoom тощо. Старший віцепрезидент, керівник цифрової трансформації бізнесу Mastercard Том Харріс провів презентацію, присвячену темі “Чому працівники є вашим найважливішим клієнтом”. Під час неї розповів про визнання та застосування технологій, як засобу зміни поведінки та культури.

Українські айтівці активно підкорюють технологічний ринок Великої Британії, де наразі працює 110 українських компаній, до 3% технічних фахівців переїхали сюди з початку війни. Згідно з дослідженням Асоціації IT Ukraine, Великобританія увійшла в десятку найпопулярніших країн для відкриття нових офісів українськими компаніями.

“Ми продовжуємо шукати можливості та партнерів задля розширення бізнес-горизонтів та реалізації міжнародних проєктів! Ринок Великої Британії доволі інтенсивно зростає, і ми бачимо багато актуальних напрямків для співпраці з локальним бізнесом та ІТ-компаніями. Мала велику честь та рада була представляти інтереси України разом за такими професійними колегами з індустрії”,

– зазначає CEO & Founder Integrity Vision Інна Соловйова.

Підсумками Роуд-шоу будуть проведені 9 грудня 2022 року в онлайн форматі, куди запрошені представники медіа, бізнесу та держави.

shareПосилання скопійоване
Integrity Vision_logo

Напишіть нам, щоб розпочати вашу подорож до інноваційних ІТ-рішень.

Зв'яжіться з нами

Готові говорити?

Зв'яжіться з нами, щоб розпочати Ваш шлях до трансформації

  Ваше ім'я*

  Номер телефону

  E-mail*
  Що б ви хотіли обговорити?

  info@integrity.com.ua

  ТОВ "ІНТЕГРІТІ ВІЗІОН"
  Україна, 04114, м. Київ,
  вул. Автозаводська, 54/19,
  корп. 2А,
  Код ЄДРПОУ 37096369