Всі статті
PR Manager

Досвід Integrity Vision у проєкті для української молоді та ВПО – Твоя кар'єрна перемога

З жовтня по листопад 2022 року тривав важливий проєкт “Твоя кар'єрна перемога” для української молоді та ВПО. Це ініціатива платформи Happy Monday, яка відбулася за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Integrity Vision стали партнерами цієї програми – наші спеціалісти були кар’єрними консультантами у сфері розробки, тестування та ІТ-юриспруденції. Співробітники компанії допомагали хлопцям та дівчатам з професійним розвитком і пошуком роботи, попри поточні обставини. У всіх, кого був запит отримати кар’єрну допомогу у форматі консультацій від експертів/ток свого напрямку діяльності, мали змогу це зробити.

Це був дуже цікавий досвід для Гайтанова Нікіти, Жлобінської Люди та Нєвенчаного Юрія! Вони з радістю приєдналися до проєкту та змогли поділитися професійними знаннями з українською молоддю.

«Найскладніше це те, що за 30 хвилин спілкування треба було вкласти купу інформації, яку вивчала роками, та ще є момент того, що люди з різною підготовкою: з кимось можна на рівних спілкуватись, а коли були студенти то все, пояснювала на звичайних побутових речах. Сподобалось ділитись досвідом, але інколи учасники ставили такі питання, що розслабитись було неможливо. Неочікувані питання тримали в тонусі, бо інколи мені був потрібен час, щоб перевірити певну інформацію і дати правильну відповідь, бо все тримати в голові неможливо, особливо якщо певні речі не застосовуються на практиці. Імпонувало бути в певному комʼюніті серед консультантів, обмінюватись свіжою інформацією, дізнаватись як працюють інші компанії, як вони облаштувались у військових умовах. Одним словом - "Класно!"»

– ділиться своїми враженнями юристка Integrity Vision Люда Жлобинська.

Також Люда отримала позитивні відгуки від хлопців та дівчат, яким вона надавала кар'єрні консультації. Один з них був від К. Наталії:

“Я отримала детальну та актуальну інформацію, які знання потрібно мати, щоб отримати можливість роботи в бажаній сфері. Тепер у мене є структурований список і план дії. Консультація була дуже корисною для мене та я отримала мотивацію, для того, щоб взятися за заповнення пробілів у знаннях. Для мене була важлива неупереджена думка людини, яка працює в даній сфері щодо реальних шансів змінити напрямок в карʼєрі. Я дізналась більше з якими питаннями стикаються юристи в ІТ компаній і це доповнило моє уявлення про дану роботу, адже я не маю в ній досвіду. Консультація була дуже наповнена і чітка. Ще раз дякую Людмилі!”.

А хто не встиг проконсультуватись з експертами, має можливість подивитись онлайн-вебінари, що стосуються працевлаштування та карʼєрного розвитку.

shareПосилання скопійоване
Integrity Vision_logo

Напишіть нам, щоб розпочати вашу подорож до інноваційних ІТ-рішень.

Зв'яжіться з нами

Готові говорити?

Зв'яжіться з нами, щоб розпочати Ваш шлях до трансформації

  Ваше ім'я*

  Номер телефону

  E-mail*
  Що б ви хотіли обговорити?

  info@integrity.com.ua

  ТОВ "ІНТЕГРІТІ ВІЗІОН"
  Україна, 04114, м. Київ,
  вул. Автозаводська, 54/19,
  корп. 2А,
  Код ЄДРПОУ 37096369