Всі статті
PR Manager

Integrity Vision та онлайн-сервіс YouControl стали партнерами

Integrity Vision продовжує розширювати партнерську мережу аби вдосконалювати рішення, які пропонує своїм клієнтам. Сьогодні ми раді повідомити, що нашим новим партнером став успішний український онлайн-сервіс YouControl!

Система YouControl дозволяє за лічені хвилини отримати актуальну інформацію із понад 180 відкритих джерел про будь-яку компанію або ФОП України. Можна дізнатися судові рішення, фінансові показники, реєстраційні відомості, дозволи та ліцензії, зв’язки між афілійованими особами та іншу інформацію. Крім перевірки юридичних осіб, через YouControl можна дізнатися дані про фізичну особу та виявити ризики, пов’язані з судовими рішеннями, санкціями, недійсними документами.

Integrity Vision тепер є офіційним партнером YouControl в реалізації інтеграційних проєктів для банківського сектору та страхових компаній. Завдяки рішенням із оновленими можливостями бізнес зможе мінімізувати власні фінансові втрати.

Інна Соловйова, CEO & Founder IT-компанії Integrity Vision: “Початок співпраці із YouControl є важливим кроком у розширенні можливостей наших рішень. Завдяки моніторингу та перевірці контрагентів наші клієнти зможуть безпечніше вести власний бізнес. Для Integrity Vision – це можливість покращити надійність партнерства з клієнтами. Тепер ми можемо запропонувати нове комплексне рішення – інструмент, наповнений даними і аналітикою від YouControl та реалізований на основі нашого досвіду в інтеграціях та розробці програмних рішень”.

На цьому ми не зупиняємось шукати партнерів аби відкривати нові можливості для наших інтеграційних рішень.

shareПосилання скопійоване
Integrity Vision_logo

Напишіть нам, щоб розпочати вашу подорож до інноваційних ІТ-рішень.

Зв'яжіться з нами

Готові говорити?

Зв'яжіться з нами, щоб розпочати Ваш шлях до трансформації

  Ваше ім'я*

  Номер телефону

  E-mail*
  Що б ви хотіли обговорити?

  info@integrity.com.ua

  ТОВ "ІНТЕГРІТІ ВІЗІОН"
  Україна, 04114, м. Київ,
  вул. Автозаводська, 54/19,
  корп. 2А,
  Код ЄДРПОУ 37096369