Всі статті
PR Manager

Integrity Vision стала новою учасницею Асоціації "IT Ukraine"

Наша компанія підписала договір про співпрацю з IT Ukraine Асоціацією. Це наразі найбільше національне обʼєднання ІТ-компаній, яке представляє інтереси більш ніж 80 000 ІТ-спеціалістів. Асоціація об'єднує інтереси бізнесу, держави та міжнародних партнерів задля розвитку індустрії в Україні. Разом з компаніями-учасницями, ІТ-кластерами та партнерами організація відстоює інтереси бізнесу та промотує бренд України як провідної технологічної нації.

Досягти значних результатів значно простіше разом, аніж поодинці. Тому IT Ukraine створює можливості для співпраці та об’єднання зусиль для спільної роботи над ключовими викликами для ІТ-індустрії в країні. Для Integrity Vision членство відкриває нові бізнес-можливості в Україні та на нових світових ринках.

“Ми постійно у пошуках нових можливостей для розвитку. Де як не в ІТ-спільноті, професіонали можуть удосконалюватись та відкривати нові горизонти індустрії. Наша компанія Integrity Vision вирішила стати частиною Асоціації "IT Ukraine", тому що сила в єдності та співпраці! А надійне партнерство – одна з ключових наших цінностей”,

– зазначила Інна Соловйова, CEO & Founder IT-компанії Integrity Vision.

Ми раді приєднатися до спільноти лідерів індустрії, які працюють задля економічного добробуту України та впливають на розвиток ІТ-індустрії!

Детальніше на сайті IT Ukraine.

shareПосилання скопійоване
Integrity Vision_logo

Напишіть нам, щоб розпочати вашу подорож до інноваційних ІТ-рішень.

Зв'яжіться з нами

Готові говорити?

Зв'яжіться з нами, щоб розпочати Ваш шлях до трансформації

  Ваше ім'я*

  Номер телефону

  E-mail*
  Що б ви хотіли обговорити?

  info@integrity.com.ua

  ТОВ "ІНТЕГРІТІ ВІЗІОН"
  Україна, 04114, м. Київ,
  вул. Автозаводська, 54/19,
  корп. 2А,
  Код ЄДРПОУ 37096369