Всі статті
PR Manager

Integrity Vision представила Україну на Stockholm Tech Show

З 3 по 4 травня 2023 року у Швеції відбулася Stockholm Tech Show — найбільша технологічна конференція на скандинавському ринку. Ця подія щороку збирає покупців, інвесторів, розробників та стейкхолдерів, а також технологічних новаторів ІТ-сектору для створення змін і розвитку в галузі високих технологій.

​​ Учасники Stockholm Tech Show — це компанії з різних країн, які пропонують рішення та послуги в області ІТ, розробку продуктів, високотехнологічних інновацій, апаратного та програмного забезпечення, щоб допомогти організаціям зробити наступні кроки в цифровій трансформації та впровадженні нових бізнес-моделей та процесів.

Stockholm Tech Show 2023 була присвячена таким головним темам, як AI & Big Data, Cyber Security & Cloud, Data Center, DevOps та Mobility.

Відбулось близько 400-зустрічей з представниками іноземного бізнесу зі Швеції, Фінляндії, Норвегії, Німеччини, Нідерландів, Великої Британії, США, Ізраїлю, Польщі, Чехії, Данії та Швейцарії. Українська компанія Integrity Vision під час виступу на конференції поділились з гостями tech-івенту кейсами щодо впровадження інноваційних технологій.

Цьогоріч Україна вперше представлена на заході Колективним стендом, організованим Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес та Open Trade Gate Sweden у співпраці з Асоціацією IT Ukraine. З підтримкою на український стенд завітав Посол України у Швеції Андрій Плахотнюк та Посол Польщі у Швеції Джоана Хофман.

shareПосилання скопійоване
Integrity Vision_logo

Напишіть нам, щоб розпочати вашу подорож до інноваційних ІТ-рішень.

Зв'яжіться з нами

Готові говорити?

Зв'яжіться з нами, щоб розпочати Ваш шлях до трансформації

  Ваше ім'я*

  Номер телефону

  E-mail*
  Що б ви хотіли обговорити?

  info@integrity.com.ua

  ТОВ "ІНТЕГРІТІ ВІЗІОН"
  Україна, 04114, м. Київ,
  вул. Автозаводська, 54/19,
  корп. 2А,
  Код ЄДРПОУ 37096369